Sukcesy osiągamy zawodowo, bo zespołowo

Konsekwentnie i z pełną determinacją wspólnie zdobywamy kolejne trofea.

Certyfikat Dobra Szkoła Jazdy 2016

Dobra Szkoła Jazdy

Certyfikat Dobra Szkoła Jazdy otrzymują jedynie najlepsze firmy w branży w Polsce. Proces certyfikacji odbywa się na zasadzie badania opinii konsumentów przy użyciu nowoczesnych technologii.

Certyfikat uzyskany za nienaganną jakość wykonywanych usług, profesjonalne podejście do klienta oraz rzetelność w prowadzeniu działalności biznesowej.

Laur Zaufania

Ogólnopolski Program Dla Firm

Quattro sp. z o.o. uczestniczac w programie Laur Zaufania, spełnia kryteria opisane w Regulaminie jako zaufany partner w biznesie.

Certyfikat NR 01092/2016 poświadczony przez Gremium Komisji Programu "Laur Zaufania"

Certyfikat Nowoczesnych Firm (CNF)

Certyfikat Firmowy CNF

Certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca

Certfikat 2016 - Status Uczciwego Przedsiębiorcy

Niniejszym zaświadcza się, że firma Quattro sp. z o.o. przeszła pozytywnie weryfikację systemu i jest upoważniona do posługiwania się Statusem Uczciwego Przedsiębiorcy.

Ogólnopolski Certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca to wyróżnienie odznaczające firmy, które są rzetelne, wiarygodne i godne zaufania. Dążymy do podniesienia standardów biznesowych w Polsce, dzięki weryfikacji firm współpraca staje się prostsza i bezpieczna. Dołączając do prestiżowego grona Uczciwych Przedsiębiorców gwarantujesz, że warto współpracować z Twoją firmą.

Certyfikat Firma Przyjazna Internautom

5 gwiazdek - specjalne wyróżnienie

Firma Przyjazna Internautom - Certyfikat przyznany firmie Quattro za wysoki standard komunikacji z klientami  w Internecie oraz dopasowanie wizerunku do wymagań Interneutów.

Szczególne uznanie za:

- kompletność i rzeczowość oferty

- unikalne treści w prezentacji firmy

- pozytywne opinie klientów

Sygnowane przez: Tomas Mach, Prezes Zarzadu NNW AG | Firmy.net.pl

Certyfikat Rzetelności

Quattro w programie Rzetelna Firma uczestniczy nieprzerwanie od 2011r.

Program Rzetelna Firma realizowany jest przez Krajowy Rejestr Długów BIG S.A., instytucje działająca pod nadzorem Ministra Rozwoju. Rzetelna Firma to program dla każdego przedsiębiorcy, który chce pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla niego najważniejsza. Każdy uczestnik programu Rzetelna Firma zobowiązuje się do przestrzegania norm etycznych określonych w "5 przykazaniach Rzetelnej Firmy" z których najważniejsze to szacunek dla klienta.

Certyfikat Vademecum Wykładowcy SPS

Quattro zaopatruje się w materiały edukacyjne tylko u akredytowanych dostawców

Certyfikat Pochodzenia Programu Vademecum Wykładowcy SPS - wydawca: e-kierowca.

Referencje dostępne już wkrótce

Quattro rekomendowane przez instytucje i firmy.

Wszystkie referencje uzyskane prze Szkołę Jazdy Quattro zostana już wkrótce opublikowane. Lista referencji bedzie gotowa i opublikowana wraz z obrazem wersji papierowej.

Planowany termin uzuskania akredytacji - 09.2018r. - prace w toku

Quattro - Szkoła z Akredytacją Ministerstwa Oświaty

Prace nad uzyskaniem akredytacji Kuratora Oświaty trwaja. Planuje się uzyskanie akceptacji z Ministerstwa Oświaty w terminie 09.2017r. Dyplom zostanie przedstawiony od razu po jego uzyskaniu.

Zdawalność

Wkrótce dostępne podsumowania wyników zdawalności

Czekamy na wyniki zdawalności za 4 kwartał 2017, dzięki temu uzyskamy wyniki roczne za 2017.

Zdawalność

Wkrótce prezentujemy pełne zestawienie wyników

Wyniki zdawalności za II półrocze 2017 w Krakowie już są. Prace analityczne i redakcyjne w toku. Czekamy jeszcze na dane z MORD-u w Krakowie.