Andrzej Miśkowicz

Instruktor nauki jazdy kat. B. Quattro Nowy Sącz. Te słowa jednje z jego kursantek najleiej pokazują jakim jest instrukjtorem: " Jeśli zależy Wam aby nauczyć się dobrze jeździć w świetnej atmosferze polecam cierpliwego i profesjonalnego Andrzeja". Jest on bardzo mocno zaangażowanym w swoją pracę instruktorem. W szkolenie wkłada całe swoje serce.
Zdawalność za IV kwartał 2019:
Praktyka: 65% - 13 na 20 kursantów zdało za 1 razem
Teoria: 61,11% - 11 na 18 kursantów zdało za 1 razem

Duże zaangażowanie, przyjazne podejście, rzetelność

Gaz i sprzęgło na łuku, plac manewrowy, nauka jazdy w Quattro Nowy Sącz

Nauka jazdy w szkole jazdy Quattro w Nowym Sączu prowadzona przez instruktora Andrzeja. Jazda po łuku z właściwym operowaniem pedałów sprzęgła i gazu, prawidłowa obserwacja otoczenia, wykorzystanie widoku przez prawe ramię, korekty kierownicą.
Nie przyzwyczajamy się do sprzęgła, każdy pojazd działa inaczej i przed egzaminem trzeba brać na to poprawkę.

Pokaz rejestrowany na żywo - jazda szkoleniowa odbywała się w czasie rzeczywistym bez uprzedniego przygotowania czy insceniz

Najciekawsze opinie o Andrzeju

Karolina Chlipała ·

Szczawa

Bardzo miła i kulturalna obsługa w biurze. Profesjonalne i ciekawe wykłady Pana Bartka oraz najlepsi instruktorzy.Serdeczne podziękowania należą się mojemu prowadzącemu Panu Andrzejowi.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

28 Marzec 2019

Anna Opoka ·

Nowy Sącz

Brakuje słów, by opisać co dziś czułam otrzymując wynik pozytywny egzaminu praktycznego :-) Moja przygoda z prawem jazdy, choć trudna i z wieloma przeszkodami zakończyła się sukcesem za co bardzo dziękuję mojemu instruktorowi Andrzejowi. Jeśli zależy Wam aby nauczyć się dobrze jeździć w świetnej atmosferze polecam cierpliwego i profesjonalnego Andrzeja i Piotrka. Gdyby nie jego determinacja i wsparcie, które dawał mi w chwilach załamania pewnie dawno bym zrezygnowała z kontynuowania starań o prawo jazdy. Dziękuję za każde dobre słowo, świetne porady, owocną naukę, profesjonalną wiedzę i co najważniejsze - zaangażowanie w każdą godzinę jazdy. Życzę każdemu takiego instruktora :-) Quattro Nowy Sącz - zdecydowanie na TAK.

14 Styczeń 2019