Dawid Pawlik

Jestem instruktorem nauki jazdy kategorii B, pracuję z pasją i zaangażowaniem, ponieważ lubię swoja pracę. Moje zainteresowania to motoryzacja, sport, podróże i gotowanie.

cierpliwość, dążenie do wyznaczonych celów, poczucie humoru, wyrozumiałość, umiejętność przekazywania wiedzy

- zachowanie spokoju

- oczy dookoła głowy

- zaufanie, ale ograniczone

- kultura jazdy w stosunku do innych uczestników ruchu

- próba przewidywania wydarzeń w ruchu

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Zawsze uważałem, że się potrafię sprawdzić się w przekazywaniu wiedzy zwłaszcza dotyczącej nauki jazdy. Kierowała mną również chęć zdobycia nowego zawodu. Jestem otwarty i lubię kontakt z ludźmi a to bardzo ważne w tej pracy.

2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Ze względu na przychylne opinie i aktualne zapotrzebowanie na instruktorów nauki jazdy.

3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

“Ogarniętych” kursantów :) poznawanie ludzi, satysfakcję z wyników szkolenia.

4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Zdane egzaminy kursantów, szacunek kursantów po zdobyciu uprawnień, umiejętne wprowadzenie kursantów do kulturalnego poruszania się wśród innych uczestników ruchu drogowego według obowiązujących przepisów.

5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Koleżeńska atmosfera, brak podziału na lepszych i gorszych, poczucie humoru, cierpliwość, upór w dążeniu do wyznaczonych celów, swobodne przekazywanie wiedzy, która staje się łatwo przyswajalna.

6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Być możliwie najlepszym!

Najciekawsze opinie o Dawidzie

Dorota Gawlik ·

Polecam szkołę jazdy Quattro. Miła atmosfera na wykładach i pełen profesjonalizm na jazdach. Świetni instruktorzy (Dawid, Monika, Janek). Największe podziękowania należą się panu Dawidowi który był moim instruktorem prowadzącym za jego cierpliwość, wyrozumiałość, za wszystkie cenne wskazówki i miłą atmosferę podczas jazd.

1 Lipiec 2016

Tomasz Bulanda ·

Lipnica Wielka

Polecam szkołę jazdy Quattro, ponieważ ma bardzo dobrych instruktorów, którzy nauczą cię jak poruszać się po każdej drodze. Na moich jazdach panowała świetna atmosfera. Instruktorzy przekazywali informacje w sposób śmieszny i trafiający do uczniów. Pani w biurze także jest bardzo miła i pomocna. Zawsze udzieli potrzebnych informacji i znajdzie odpowiednią godzinę dla Ciebie. :)