PROMOCJA WIOSENNA 
Kurs Klasyczny i e-learning
300zł taniej!

Zobacz najpopularniejszy kurs 

Wybierz swój własny kurs

W Quattro każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, jak napięty jest jego grafik.

Różne rodzaje kursów dostępne w naszej szkole dają możliwość dostosowania swojego grafiku do terminów zajęć w naszej szkole. Wybierz kurs Expres jeśli szczególnie zależy Ci na czasie albo kurs Weekend, gdy nie masz czasu w tygodniu. Sprawdź inne rodzaje kursów i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Poznaj kursy

Zapisz się na kurs i odbierz zestaw kursanta

Zapis online - uproszczona procedura - czas skrócony do minimum – dodatkowo prezent Gratis.

Chcesz ominąć zbędne formalności i zaoszczędzić czas? Skorzystaj z formularza kontaktowego do zapisu online. Zajmie Ci to nie więcej niż minutę. Dodatkowoz nacząco uprości całą procedurę zapisu na kurs. Każdy, kto zapisze się na kurs przy użyciu formularza online dostanie w prezencie wspaniały kubek Quattro, który odbierze w biurze obsługi klienta.

Zapisz się online

Zaufali nam

Skąd tak wielkie zaufanie do Quattro?

Klucz do sukcesu jakim bezsprzecznie jest potężne zaufanie, jakim obdarzają nas nasi kursanci tkwi w kilku fundamentalnych kwestiach. Dowiedz się jak wielu kursantów nam zaufało i dlaczego, jakie są wyniki ankiet satysfakcji klienta oraz co najczęściej decydowało o wyborze Quattro. Prezentujemy również krótki poradnik jak wybierać szkole jazdy by przeżyć fajna przygodę, zdać egzamin bez przeszkód i zacząć jeździć samodzielnie bez obaw a przy tym jeszcze zaoszczędzić..

Dowiedz się więcej

Zdawalność

Od lat w ścisłej czołówce najwyższej zdawalności.

Wyniki zdawalności Quattro już od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Nasza stabilna pozycja na podium potwierdza najwyższą jakość szkolenia pod kątem przygotowania kursantów do egzaminu państwowego. Zdawalność jest jednym z ważniejszych elementów jaki należy brać pod uwagę przy wyborze szkoły jazdy. Zobacz jak kształtowały się wyniki zdawalności na przestrzeni ostatnich lat.

Dowiedz się więcej

Do szkolenia podchodzimy z pasją, motywacją i pełnym zaangażowaniem.

Naszą pracę wykonujemy z radością. Codzienie wnosimy do Quattro dużo życia i staramy się tworzyć wspaniałą atmosferę dla kursantów i nas samych. Kursanci to widzą i doceniają. Dlatego nauka jazdy w Nowym Sączu staje się po prostu przyjemna.

Staramy się do każdego podchodzić indywidualnie i sprawiać by droga do wymarzonego prawa jazdy nie była wyboista. Kierujemy się naszą misją, którą jest tworzenie w Polsce nowego, lepszego pokolenia kierowców o zaawansowanych umiejętnościach, wysokiej kulturze i rozwiniętej inteligencji emocjonalnej. 

Z Quattro Nauka Jazdy każdy może zostać kierowcą, który po trzech miesiącach od ropoczęcia kursu ma już w ręku upragnione Prawo Jazdy Kraków czy Prawo Jazdy Nowy Sącz -  w każdym oddziale pracujemy tak samo ambitnie. Tempo rozwoju umiejętności prowadzenia samochodu zależy między innymi od indywidualnych predyspozycji kursanta i optymalnego doboru technik szkoleniowych. Istotnym etapem szkolenia jest indywidualne opracowanie planu szkolenia przyszłego kierowcy. Duże doświadczenie, pełne zaangażowanie i odpowiednie wyczucie przy wprowadzaniu kursanta na wyższe poziomy trudności, pozwala przeprowadzeić go przez kurs gładko i bez większych problemów. Poznaj system szkolenia SPS Quattro

To instruktor prowadzący właściwie steruje czasem i częstotliwością zajęć w odniesieniu do poziomu kursanta - kluczowe dla jego prawidłowego rozwoju. Szkolenie prowadzone jest zwykle przez kilku instruktorów, ale decyzja o zakończeniu kursu i możliwości podejścia do egzaminu państwowego należy do instruktora prowadzącego. Poznaj tajniki jazd szkoleniowych w Quattro

Fundamentem rozwoju naszej szkoły jest praca zespołowa. Nasz zespół to instruktorzy nauki jazdy, konsultantki do spraw obsługi klienta, menedżerowie, ratwonikcy medyczni, wykladowcy, marketingowcy i ksiegowi. Polega to przede wszystkim na właściwej komunikacji między nimi. Instruktorzy przekazują sobie wnioski z prowadzonych szkoleń, wymieniają opiniami na temat swoich doświadczeń, przypadków szkoleniowych, pomysłów na rozwiązania komunikacyjne w ruchu drogowym, skomplikowanych sytuacji, które napotykają na codzień. Instruktorzy nauki jazdy zazwyczaj informują się nawzajem o poziomie umiejętności danego kursanta, o jego postępach oraz ewentualnych słabszych stronach, na które trzeba zwracać uwagę. Dzieki temu moga łatwiej  i szybciej dopasować najlepsze podejcie indywidualnie wobec kursanta oraz wyznaczanie trafnych zadań i celów na następujące godziny jazd szkoleniowych. Zobacz profile wszystkich instruktorów Quattro Instruktorom Nauki Jazdy w naszej Szkole Jazdy w Nowym Sączu i Krakowie udaje się doprowadzać większość naszych kursantów do zdanego pozytywnie egzaminu wewnętrznego już po wymaganych przez ustawę o kierujacych pojazdami 30 godzinach jazd szkoleniowych. Sprawdź dlaczego tak ważny jest egzamin wewnętrzny

W ramach rozwoju umiejętności naszych instruktorów prowadzone są przez Kierownika Ośrodka jazdy obserwacyjne. W trakcie tych obserwacji instruktor poddawany jest szczegółowej ocenie. Badamy wszystkie aspekty dotyczące prawidłowego sposobu prowadzenia zajęć z zakresu nauki jazdy na prawo jazdy. Aspekty te wywodzą się z czterech fundamentalnych działów: rozwój wyobraźni i kultury jazdy, technika szkolenia, cechy charakteru typowe dla wzorowego instruktora, kontakt z kursantem. Interesują nas przede wszystkim:
- jakość i częstotliwość komentarzy,
- umiejętność reakcji na błędy kursanta,
- kreatywne obrazowanie źródła błędów,
- optymalne balansowanie między krytyką i pochwałą,
- odpowiedni akcent na ecodriving, bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.

Z działu dotyczącego rozwoju wyobraźni i kultury zwracamy szczególną uwagę na intensywność stymulacji rozwoju w tym aspekcie poprzez:
- prawidłowe obrazowanie potencjalnych sytuacji na drodze
- uświadamianie zjawiska zasady ograniczonego zaufania
- akcentowanie powszechnego w Polsce zjawiska szerokiej nadinterpretacji prawa o ruchu drogowym
- wskazywanie wciąż dużej niewiedzy dotyczącej ruchu drogowego

W kwestii kontaktu z kursantem badamy:
- umiejętność kontaktu zarówno werbalnego jak i nie werbalnego
- prawidłowość tonu głosu
- sposób wydawania komend instruktorskich (np. w jakim kierunku jechać)
- umiejętność poruszania się między tematami szkoleniowymi a pozostałymi, co jak się okazuje ma wielki wpływ na ogólną atmosferę w trakcie szkolenia i procentuje świetnymi jego wynikami

Badając charakter instruktora nauki jazdy zwracamy uwagę na:
- kulturę osobistą
- charyzmę
- elokwencję
- cierpliwość
- poczucie humoru
- pasję i zaangażowanie
- umiejętność wzbudzania autorytetu

W taki sposób nasi Menedżerowie i Kierownicy pracują z naszymi instruktorami, wspólnie osiągając doskonałe wyniki, takie jak na przykład:
- wysoka zdawalność egzaminów państwowych na prawo jazdy Poznaj szczegółowe wyniki zdawalności Quattro
- cenne opinie naszych kursantów, publikowane i zatwierdzane ich profilami na Facebooku Poznaj opinie naszych kursantów na temat Quattro
- duża rozpoznawalność naszej szkoły jazdy w Krakowie i Nowym Sączu, która jako jedyna posiada duże oddziały w tych miastach.
- stale rosnąca liczba kursantów.
Takie wyniki osiągamy dzięki wielu czynnikom. Sprawdź dokładnie dlaczego nasi kursanci nam ufają i nas wybierają

Pasja i ciężka praca, którą wkładamy w prowadzenie i rozwijanie naszej szkoły pozwala nam spełniać się zawodowo, osiągać sukcesy i realizować marzenia. Cieszymy się każdym, nawet najmniejszym sukcesem. Dokładamy wszelkich starań, aby Szkoła Jazdy Quattro z roku na rok stawała się coraz lepsza, nowocześniejsza i przyciągała coraz więcej kursantów czy to w Krakowie, Nowym Sączu czy też innych miastach w których charakterystyczne pomarańczowe samochody Quattro się pojawią.
Już teraz zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą stroną internetową, którą stworzyliśmy właśnie z myślą o Tobie. Nie ważne czy jestes przed, w trakcie czy już po kursie. Ta strona zbudowana jest dla wszystkich, bo każdy znajdzie na nie ecoś dla siebie Zachęcamy również do poznania nas osobiście w naszym biurze obsługi klienta. Pamietaj, że możesz znaleźć nas w mediach społecznościowych, z których możesz poznać nasz zespół od podszewki:
Facebook  |  Instagram  |  Snapchat  |  YouTube

Skontaktuj się z Nami

KRAKÓW

ul. Karmelicka 39/3 | 31-128 Kraków
tel. 12 341 48 68 | kom. 882 82 21 21
e-mail: krakow@quattro.szkola.pl

Wejście na wysokości przystanku tramwajowego "Batorego"

NOWY SĄCZ

Al. Wolności 6 | 33-300 Nowy Sącz
tel. 18 547 06 06 | kom. 793 95 68 68
e-mail: nowysacz@quattro.szkola.pl

Wejście od strony Alei Wolności w budynku przy banku Santander