Tempo kursu

Jazdy szkoleniowe VIP trwają do 6 tygodni ale są rozbudowane o dodatkowe 10 godzin.
Zajęcia teoretyczne odbywają się w trybie ekspresowym max 12 dni.

W celu sprawnego przeprowadzenia tego kursu konieczna jest dobra dyspozycyjność czasowa kursanta, która umożliwi elastyczne dopasowanie grafiku zajęć.

Co zwiera kurs?

- 30 godzin wykładów (godz. lekcyjne) 
Wykłady przeprowadzane są w naszej sali wykładowej w oddziale Quattro na al. Wolności 6
Forma jest bardzo przystępna co gwarantuje, że każdy wyniesie z nich to co najważniejsze na tym etapie kursu.

- Materiały szkoleniowe - każdy kursant otrzymuje gratis dostęp do materiałów szkoleniowych w formie aplikacji (urzedzenia mobilne + komputer stacjonarny) wraz z aktualnymi testami egzaminacyjnymi do ćwiczeń - polecane przez szkoleniowców Quattro. Więcej o aplikacji >

Kurs pierwszej pomocy >
 - w naszej szkole w trosce o bezpieczeństwo przyszłych kierowców i innych uczestników ruchu drogowego kurs ten jest przeprowadzany.

40 godzin jazd szkoleniowych >  (godz. zegarowe)

Egzamin wewnętrzny > z teorii i praktyki jest próbą generalną przed egzaminem państwowym. Na jego podstawie instruktor prowadzący zatwierdza możliwość zakończenia kursu i pełną gotowość do podejścia do egzaminu państwowego.

- Możliwość wyboru instruktora prowadzącego >

- Możliwość jazd szkoleniowych we wszystkie dni tygodnia
 

- Rabaty od firm partnerskich - tylko dal VIP - o szczegóły zapytaj naszą konsultantkę

- Otrzymujesz powiadomienia SMS lub Messenger o jazdach szkoleniowych

- Długopis, opaska odblaskowa i zawieszka zapachowa

- Płatność w ratach bez dodatkowych opłat

Część praktyczna

30 godzin zegarowych jazd szkoleniowych + 10 dodatkowych godzin w ramach rozszerzenia kursu. 

Czas trwania pojedynczej jazdy: 2 lub 3 godzinny, zależnie od ustaleń instruktora prowadzącego z kursantem.
Dodatkowe 4 godziny możesz zostawić sobie do wykorzystania przed egzaminem

Pojazdy:
- są w pełni przystosowane do szkolenia, sprawne technicznie, czyste i zadbane.
- ich stan techniczny jest pod szczególnym nadzorem specjalistów a badanie techniczne zawsze aktualne. 
o tych samych parametrach co pojazdy egzaminacyjne - Suzuki Baleno >, na której odbywa się większość jazd oraz pojazdy o różnych marek (Toyota Yaris). Zapewnia to kursantowi gruntowne przygotowanie do egzaminu i do prowadzenia wszelkich pojazdów spełniających kryteria prawa jazdy kategorii B po zdanym egzaminie na prawo jazdy.

____________________________________________________________________________________

Jak zapisać się na kurs?


- Online - zapisz sie w 30 sekund - formularz zapisu online> 

- Telefonicznie - zadzwoń do naszego biura (pn-pt - 9-17) - kontakt >

- Osobiście - wpadnij do naszej szkoły (pn-pt - 9-17) - kontakt >

Termin najbliższego 
kursu 

- Terminy najbliższych kursów publikujemy w formie wydarzeń na naszym Facebooku - sprawdź teraz >

- Zadzwoń i dowiedz się od razu - kontakt >

____________________________________________________________________________________

Sprawdź również opcje dodatkowe dostępne w innych wariantach kursów:

Kurs Rozszerzony 10+ Express >

Kurs Express >

Kurs Weekend >

Kurs Klasyczny >

Zakres zajęć

jest dokładnie taki sam jak w przypadku kursu klasycznego i w pełni spełnia wymogi programowe płynące z ustawy o kierujących pojazdami kwalifikując kursanta do egzaminu państwowego.

Kurs polecany

kursantom, którym szczególnie zależy na czasie np. ze względu na planowanych wyjazd zagraniczny i konieczność uzyskania uprawnień kierowcy w krótkim czasie lub dla osób pracujących, którym pracodawca postawił wymóg posiadania prawa jazdy.

Zalecenia

na czas realizacji kursu expressowego warto przełożyć inne kursy, szkolenia czy jeszcze inne dodatkowe działania tak aby zmaksymalizować swoją dyspozycyjność.

Organizacja i termin kursów

U nas kurs możesz rozpocząć codziennie.

Zostaliśmy uznani za jedną z najlepiej zorganizowanych szkół jazdy. Potwierdzają to nasi kursanci oraz pracownicy Wydziałów Komunikacji zajmujących się nadzorem działalności szkół jazdy. Nasz sekret tkwi we wzorowo przygotowanym biurze obsługi klienta, które pracuje na precyzyjnie wypracowanym systemie. Nasze konsultantki są doskonale zorientowane w sprawach organizacji kursów nauki jazdy a przy tym zawsze miłe i przyjaźnie nastawione. Dzięki temu wiesz, że możesz na nas liczyć.

Sprawdź naszą organizację

W cenie każdego kursu

Sprawdź co od nas otrzymujesz.

W cenie kursu oprócz 30 godzin wykładów i jazd szkoleniowych otrzymujesz również profesjonalny zestaw kursanta, kurs pierwszej pomocy, egzamin wewnętrzny, pełną obsługę administracyjną kursu, gwarantowaną pomoc w ustaleniu egzaminu państwowego, nieograniczony dostęp do sali komputerowej z możliwością przeprowadzania symulacji egzaminów państwowych i inne elementy przyjazne kursantowi.

Dowiedz się więcej

Jazdy szkoleniowe

Nasi absolwenci prowadzą pojazd pewnie i bezpiecznie.

Nauka jazdy jest procesem kilkupoziomowym. Najbardziej złożonym i najtrudniejszym poziomem są jazdy szkoleniowe. Dowiedz się na czym polega podział na etapy szkoleniowe z zakresu nauki jazdy jaki stosowany jest w naszej szkole. Sprawdź jakie formy jazd szkoleniowych dostępne są w naszej szkole i wybierz najlepsze dla siebie.

Dowiedz się więcej

Pojazdy szkoleniowe i egzaminacyjne

W Quattro każdy otrzymuje gwarancję szkolenia na pojazdach egzaminacyjnych.

Każdy kursant wykonuje minimum 30 godzin jazd szkoleniowych, które odbywają się w nowoczesnych i komfortowych pojazdach. Ze względu na przygotowanie do egzaminu państwowego pojazdy te w większości są takie same jak na egzaminie. Mocno sugerujemy szkolenie na pojazdach innych niż egzaminacyjne, co pozwala na znaczne rozwinięcie ogólnych umiejętności kierowcy oraz umiejętności szybkiej adaptacji do specyfiki różnych pojazdów.

Dowiedz się więcej

E-learning

W Quattro teoria w domu.

Kursanci naszej szkoły mają możliwość skorzystania z wariantu e-kursu „Teoria w domu” – najlepszego w Polsce teoretycznego kursu internetowego dla kandydatów na kierowców. Jest to pierwszy w Polsce e-learning zbudowany na platformie ASSiEK, który daje dostęp do pełnej bazy testów wykorzystywanych na egzaminach państwowych.

Dowiedz się więcej

System szkolenia SPS

Najefektywniejsza nauka jazdy.

SPS to nowoczesny system wykorzystujący najnowocześniejszą technologię multimedialną. Wiedza dociera do kursanta z trzech różnych źródeł, dzięki czemu jest łatwiej i szybciej przyswajalna. Wszystkie zagadnienia są ze sobą spójne, bez względu na to czy znajdują się w podręczniku, e-learningu czy omawiane są na wykładach. Wszędzie operuje się jednakową terminologią, szatą graficzną i układem treści. To wszystko po to, aby wiedza kursanta była właściwie poukładana i pozwalała w pełni skoncentrować się na nauce prowadzenia pojazdu.

Dowiedz się więcej

Kurs pierwszej pomocy

U nas kurs pierwszej pomocy jest ciekawy i przydatny.

Jak przeprowadzać akcję ratunkową w ruchu drogowym? Które momenty w takcie takiej akcji są najważniejsze? Proces resuscytacji krok po kroku. Czy za nieudzielenie pierwszej pomocy grozi kara? Jak wyciągać ofiarę wypadku z pojazdu? Tego i wielu innych praktycznych rzeczy dowiesz się na kursie pierwszej pomocy w Quattro.

Dowiedz się więcej

Egzamin wewnętrzny

Przeprowadzamy egzaminy wewnętrzne – w cenie kursu.

Dzięki temu, że w naszej szkole przeprowadzamy egzaminy wewnętrzne, nasi kursanci mają możliwość przejścia chrzestu bojowego przed egzaminem państwowym. Egzamin wewnętrzny to nic innego jak symulacja takiego egzaminu. Wynik tego egzaminu jasno pokazuje poziom gotowości do przystąpienia do egzaminu państwowego oraz wskazuje te elementy, która warto dopracować, by osiągnąć sukces na egzaminie.

Dowiedz się więcej

Jak zdać egzamin?

Cenne rady tylko u nas.

Najistotniejsze wskazówki, które pozwolą Ci przejść przez egzamin państwowy bez większych przeszkód. Jako szkoła jazdy z wieloletnim doświadczeniem, która może poszczycić się najwyższą zdawalnością od wielu lat, możemy śmiało uznać, że wiemy jak poprowadzić kursanta do osiągniecia celu. Zobacz już teraz jakie rady przekazujemy naszym kursantom by ułatwić im drogę do wymarzonego prawa jazdy.

Zdaj egzamin z nami

Kurs na raty 0%

Przyjazny system płatności za kurs.

System ratalny pozwala na dokonywanie płatności w określonych odstępach czasu. Każdy kursant ma możliwość skorzystania z tej opcji płatności. Bez współpracy z bankiem, bez zaświadczeń o zarobkach. Okres spłaty wydłużony jest nawet do 5 miesięcy.

Skorzystaj z rat

Skontaktuj się z Nami

KRAKÓW

ul. Karmelicka 39/3 | 31-128 Kraków
tel. 12 341 48 68 | kom. 882 82 21 21
e-mail: krakow@quattro.szkola.pl

Wejście na wysokości przystanku tramwajowego "Batorego"

NOWY SĄCZ

Al. Wolności 6 | 33-300 Nowy Sącz
tel. 18 547 06 06 | kom. 793 95 68 68
e-mail: nowysacz@quattro.szkola.pl

Wejście od strony Alei Wolności w budynku przy banku Santander