Piotrek Śpiewak

Instruktor nauki jazdy kat. B

INSTRUKTOR ROKU 2019 w Plebiscycie Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej. Piotrek doskonale łączy przekaz merytoryczny z humorystycznym przy utrzymaniu motywacji do nauki i swobodnej atmosfery. Piotrek znany jest z nauki bardzo konkretnej, śmiałej i dynamicznej. Uczy praktycznej jazdy umiejętnie przemycając treści wspomagające przygotowanie do egzaminu. Kursanci ustawiają się w kolejce do Piotrka :)  | Instruktor nauki jazdy kat. B - z powołania | Quattro Nowy Sącz 
Zdawalność za IV kwartał 2019: 
Praktyka: 50% - 5 na 10 kursantów zdało za 1 razem
Teoria: 100% - 4 na 4 kursantów zdało za 1 razem

Szczególnie ceniony za:

Konkretne i praktyczne podejście, poczucie humoru, cierpliwość

Instruktor w akcji

Czy dać na luz na skrzyżowaniu? | Piotrek, Szkoła Jazdy Quattro Nowy Sacz

Nauka jazdy w szkole jazdy Quattro w Nowym Sączu prowadzona przez instruktora Piotrka.

Skręcamy na obwodnicę z ronda przy Białym Klasztorze. Oczekujemy na zmianę świateł. Czy zdejmować nogę ze sprzęgła? Niektórzy uczą że nigdy nie powinno się tego robić.Co powie Piotrek na ten temat?

Rozpędzamy auto. Widzimy fotoradar i co dalej? Panika czy uśmiech czy jedno i drugie? Prawidłowy ogląd sytuacji - oczy dookoła głowy - to szlifujemy na przestrzeni całego kursu nauki jazdy.

Cenne rady od naszego instruktora

- opanować nerwy
- słuchać poleceń instruktora
- cieszyć się jazdą samochodem

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Zawsze interesowała mnie motoryzacja oraz kontakt z ciekawymi ludźmi więc jest to praca idealna.2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Profesjonalizm firmy oraz atmosfera. 3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Satysfakcję osoby szkolnej po zdanym egzaminie

 4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

 Każdy zadowolony kursant jest sukcesem. 5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Za atmosferę podczas szkolenia6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Aby na naszych drogach było bezpieczniej i kulturalniej

 

Najciekawsze opinie o Piotrku

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Agata Klag ·

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Muszynie

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować szkole Quattro w Nowym Sączu za profesjonalny i szybki kurs na prawo jazdy. Zaczęłam w połowie listopada od wykładów, a zakończony 1 lutego zdanym egzaminem państwowym w MORDzie!!! ...  instruktorem, któremu dużo zawdzięczam jest Piotrek. To człowiek bardzo pozytywnie nastawiony do świata i do ludzi. Na jego zajęciach nie można się smucić ani stresować. Nauczył mnie jazdy dynamicznej, a bezpiecznej. Wszystko wyjaśniał w sposób prosty i zrozumiały. Nauczył mnie pokonywać górki, a właściwie góry, bo choć jazdę po mieście miałam opanowaną to obawiałam się właśnie gór i wzniesień, jakich w mojej okolicy jest sporo. Szkoda, że nie było okazji przerobić jeszcze jazdy po śniegu i śliskiej nawierzchni. Wtedy miałabym już cały komplet :) Niestety w tym czasie to zima zawiodła, a nie instruktorzy!!! Panowie jeszcze raz bardzo Wam dziękuję, a szkołę polecam z całego serca!!! Dziś wiem, że rzeczy niemożliwe są możliwe :)

24 Luty 2018