Piotrek Śpiewak

INSTRUKTOR ROKU 2019 w Plebiscycie Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej. Piotrek doskonale łączy przekaz merytoryczny z humorystycznym przy utrzymaniu motywacji do nauki i swobodnej atmosfery. Piotrek znany jest z nauki bardzo konkretnej, śmiałej i dynamicznej. Uczy praktycznej jazdy umiejętnie przemycając treści wspomagające przygotowanie do egzaminu. Kursanci ustawiają się w kolejce do Piotrka :)  | Instruktor nauki jazdy kat. B - z powołania | Quattro Nowy Sącz
Zdawalność za IV kwartał 2019:
Praktyka: 50% - 5 na 10 kursantów zdało za 1 razem
Teoria: 100% - 4 na 4 kursantów zdało za 1 razem

Konkretne i praktyczne podejście, poczucie humoru, cierpliwość

Czy dać na luz na skrzyżowaniu? | Piotrek, Szkoła Jazdy Quattro Nowy Sacz

Nauka jazdy w szkole jazdy Quattro w Nowym Sączu prowadzona przez instruktora Piotrka.

Skręcamy na obwodnicę z ronda przy Białym Klasztorze. Oczekujemy na zmianę świateł. Czy zdejmować nogę ze sprzęgła? Niektórzy uczą że nigdy nie powinno się tego robić.Co powie Piotrek na ten temat?

Rozpędzamy auto. Widzimy fotoradar i co dalej? Panika czy uśmiech czy jedno i drugie? Prawidłowy ogląd sytuacji - oczy dookoła głowy - to szlifujemy na przestrzeni całego kursu nauki jazdy.

- opanować nerwy
- słuchać poleceń instruktora
- cieszyć się jazdą samochodem

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Zawsze interesowała mnie motoryzacja oraz kontakt z ciekawymi ludźmi więc jest to praca idealna.

2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Profesjonalizm firmy oraz atmosfera.

3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Satysfakcję osoby szkolnej po zdanym egzaminie

4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Każdy zadowolony kursant jest sukcesem.

5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Za atmosferę podczas szkolenia

6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Aby na naszych drogach było bezpieczniej i kulturalniej

Najciekawsze opinie o Piotrku

Agata Klag ·

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Muszynie