Bartek Wiśniewski

Instruktor nauki jazdy kat. B, Wykładowca, Szkoleniowiec w akcji Prawo Bezpiecznej Jazdy

Kultura jazdy, bezpieczeństwo i przepisowość to najważniejsze aspekty podczas jego szkoleń. Bartek uwielbia samochody a świat bez czterech kółek dla niego nie istnieje. Zaraża swoją pasją do motoryzacji wszystkich swoich kursantów. Jazda samochodem to musi być przede wszystkim wielka przyjemność ! Bartek prowadzi również część teoretyczną kursu. Jego wykłady sa bardzo dobrze przyjmowane. Jak komentują kursanci, Bartek na wykładach mówi bardzo ciekawie, przedstawia sytuacje z życia, które przydadzą się zarówno w trakcie nauki ale również w trakcie jazdy z prawem jazdy.

Szczególnie ceniony za:

Cierpliwość, wyrozumiałość, poczucie humoru.

Instruktor w akcji

Cenne rady od naszego instruktora

- podczas jazdy samochodem trzeba pamiętać o koncentracji i myśleniu.

- jeżdżąc musimy kształtować wyobraźnię i podzielność uwagi. Są to bardzo istotne czynniki, które usprawnią przewidywanie sytuacji na drodze. 

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Zostanie instruktorem nauki jazdy to było moje wielkie marzenie, które było w mojej głowie od wielu lat. Stwierdziłem, że muszę sprawić, by na polskich drogach było kulturalniej i bezpieczniej. Mam nadzieję, że przyszli kierowcy, których szkolę każdego dnia pomogą mi w osiągnięciu tego celu.



2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Quattro to marka, która od lat cieszy się dużą popularnością wśród przyszłych kierowców. Stwierdziłem, że bardzo chcę dołączyć do jak się później okazało świetnego zespołu i ciekawych ludzi. Znalazło się jedno wolne miejsce dla mnie .



 3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Jest wiele aspektów, które są ciekawe i które lubię. Przede wszystkim kontakt z ludźmi. Lubię wyzwania i jednym z nich jest dla mnie dopasowanie się do charakterów osób które szkolę i do ich indywidualnych predyspozycji przyswajania wiedzy. Bardzo cieszą mnie ciągłe postępy kursantów i ich wrażenia z jazdy samochodem.

 4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Jestem instruktorem stosunkowo od niedawna, cały czas zbieram doświadczenie szkoląc i poznając nowych ludzi. Właśnie dlatego sukcesem jest dla mnie to, że mogę zajmować się w życiu tym, co naprawdę lubię i sprawia mi przyjemność.



 5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Myślę, że to pytanie trzeba chyba będzie zadać kursantom. ;) Ciężko mi to ocenić za co mnie cenią, ale mam nadzieję, że są zadowoleni z procesu szkolenia jaki przeprowadzam w Quattro.



 6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Pierwsze - Chciałbym, by wszyscy nowo wyszkoleni kierowcy jeździli bezpiecznie i kulturalnie, bo zwłaszcza kultury jazdy brakuje na polskich drogach.
Drugie – Wiem, że będzie ciężkie do realizacji, ale chciałbym kiedyś założyć „L-kę” na dach jakiegoś pięknego Ferrari i chociaż 2 godziny szkolić na supersamochodzie. 

Najciekawsze opinie o Bartku

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Kasia Jankowicz · 

Nowy Sącz

Polecam szkołę jazdy Quattro wszystkim tym, którzy cenią sobie miłą atmosferę i opanowanie prowadzących, a także chcą nauczyć się bezpiecznej jazdy. Moim prowadzącym był P. Bartek, który dał mi wiele cennych wskazówek dot. jazdy, dzięki czemu udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem, za co szczególnie chciałam mu podziękować. W Quattro jeździ się z różnymi instruktorami podczas kursu, dlatego wchodząc na egzamin stres związany z nieznanym egzaminatorem jest dużo mniejszy. Pozdrawiam!

25 Kwiecień 2017

Justyna Zaryczny · 

Nowy Sącz

Polecam szkołę jazdy Quattro !!! ;) Dzięki wam zdałam za pierwszym razem teorie i egzamin praktyczny w Mordzie !  ;) Chciałabym bardzo podziękować mojemu prowadzącemu Bartkowi ;) spędzając większość czasu mając gorsze lub lepsze dni do jazdy. Który wspierał mówił będzie dobrze. Jest wspaniałym instruktorem który ma dużą wiedzę.Ciągle powtarzając kto jak nie Ty !! Nie pozwalał się poddawać.Gdy się cieszyłam, że coraz lepiej mi jazda wychodzi to było zawsze nasz słynny tekst Brawo Ty !!!  ;) Zawsze było wesoło w elce.  :) Dziękuje za wskazówki i za te trzymanie kciuków za mnie  ;) i ciesząc się z moich postępów. Pozdrawiam też Marcina  ;)

19 Kwiecień 2017

Rafał Dutka · 

Nowy Sącz

Polecam wszystkim szkołę jazdy Quattro w Nowym Sączu. Instruktorzy są bardzo dobrze przygotowani a w szczególności Pan Bartek z którym miałem przyjemność jeździć i dzięki któremu zdałem za pierwszym jazdę. Nie można zapomnieć też o innych, którzy dołożyli się do tego sukcesu. Podziękowania kieruje do Pani Iwony i Beaty oraz do Pana Jurka i Andrzeja. Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko!!

26 Marzec 2017

Michał Wideł · 

Nowy Sącz

Co tu dużo pisać i mówić szkoła Quattro to świetny wybór dla początkującego kierowcy. Szkoła godna polecenia pod każdym aspektem począwszy od wykładów przez bardzo Miłe Panie w biurze po wykładowce (Bartka) Świetny człowiek na właściwym miejscu, pozytywnie nastawiony do kursanta, bardzo dobrze przekazuje wiedzę i doświadczenie, zawsze służył pomocą i dobrą radą. Kurs prawa jazdy w szkole Quattro to czysta przyjemność i dobrze spędzony czas 

15 Marzec 2017

Jowita Julia Surma · 

VI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu

Polecam szkołę jazdy Quattro! Dziewczyny w biurze są zawsze pomocne, ustalaly jazdy według moich możliwości, wszystkie jazdy odbyły się zgodnie z planem. 

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Markowi, z którym pierwszy raz wsiadłam za kierownicę. Bałam się wyjechać na miasto Ale dzięki Niemu wszystko poszło dobrze i strach minął. Jest świetnym instruktorem, z poczuciem humoru. Miło mi się z Nim jeździło; )

Pozdrawiam też Marcina. Mega pozytywny instruktor, zaraża swoim poczuciem humoru ale oczywiście dba o przepisowa i bezpieczną jazdę ;) 

W szczególności chciałam bardzo podziękować mojemu instruktorowi prowadzącemu Bartkowi. Spędziłam z Nim najwięcej czasu w elce. Jest świetnym instruktorem, cierpliwym. Na jazdach panowała luźna atmosfera. Mimo popełnianych błędów, myleniu kierunków; ) nie dał mi się poddać. Gdy coś było źle, mówił o tym i eliminowaliśmy błędy. Chwalił za dobrą jazdę co bardzo mnie motywowało . Bartek to osoba dzięki której polubiłam jazdę samochodem. Jest osobą z pasją do samochodów i to widać. Uczy bezpiecznej, przepisowej i kulturalnej jazdy. Dziękuję za wszystkie wskazówki, Nie tylko do egzaminu ale również do jazdy w przyszłości. Jazda z Nim to sama przyjemność. Będzie mi brakować wspólnych jazd. Nie żałuję żadnej minuty spędzonej podczas nauki w Quattro. Polecam każdemu kto chce być zadowolony z kursu. 

Bartek, Marcin, Marek - jesteście najlepsi! Dziękuję za wspólne jazdy. Pozdrawiam ;) 

8 Luty 2017

Michał Komar · 

Gimnazjum nr.1 im. Jana Długosza w Nowym Sączu

Serdecznie polecam każdemu kurs indywidualny z Bartkiem Wiśniewskim w Quattro. Ja taki kurs ukończyłem i jestem bardzo zadowolony ;)

23 Styczeń 2017

Amanda Kośkiewicz · 

Polecam Quattro najlepszą szkołę nauki jazdy w Nowym Sączu. W szczególności chciałam podziękować Bartkowi za wspólne jazdy. Na każdej jeździe panowała miła a przede wszystkim bezstresowa i luźna atmosfera. Jazda z Bartkiem to sama przyjemność jest bardzo wyrozumiały, spokojny, tłumaczył wszystko w zrozumiały sposób. Uczył myślenia podczas prowadzenia samochodu a nie jazdy na pamięć, a także uczył kultury i wyrozumiałości, której wielu kierowcom w dzisiejszych czasach brakuje. Profesjonalny, kompetentny z ogromną wiedzą, którą przekazuje kursantom. Podsumowując Bartek to najlepszy instruktor w Nowym Sączu. Zdobyta na wykładach wiedza bardzo przydała się podczas zajęć praktycznych. Nie można zapomnieć o paniach w biurze, które są bardzo miłe, wyrozumiałe i pomocne.

7 Październik 2016

Jarek Pasiut · 

Zsz Praktyk w Chełmcu

Bardzo dobra szkoła nauki jazdy ,zaczynając od profesjonalnych wykładów gdzie dokładnie było wszystko wyjaśniane po jazdy, na których była na prawdę fajna atmosfera poza dobrymi radami i poleceniami można było miło porozmawiać , polecam wszystkich instruktorów a w szczególności P. Janka i P. Bartka ;). Kto nie jest pewny gdzie się zapisywać to do quattro może iść w ciemno

4 Sierpień 2016

Jarek Pasiut · 

Ze szczerego serca, bez żadnych wątpliwości i wyrzutów sumienia mogę polecić Quattro team wszystkim kandydatom na kierowców :) Począwszy od pierwszego spotkania z obsługą w biurze, aż do momentu odebrania numeru PKK po egzaminie wewnętrznym wszystko odbyło się w sposób bezproblemowy i w miłej atmosferze. Dziękuję bardzo każdemu kto dołożył swoją cegiełkę i pomógł mi odnieść zwycięstwo w tej nierównej walce o zdobycie niezbędnych umiejętności i "plastiku" :)

I tak za część teoretyczną podziękowania należą się przede wszystkim Markowi, Beacie i szalonemu Marcinowi (mistrz nad mistrzami!!) :)

Z kolei za niezapomniane przejażdżki Quattrowozami dziękuję Beacie, Bartkowi i Jankowi.

Beacie za pierwsze bardzo udane wypłynięcie na nieznane wody.

Bartkowi za każdą spędzoną w samochodzie minutę, z której żadna nie została zmarnowana. Dlaczego? Bo Bartek jest instruktorem nie tylko z zawodu, ale przede wszystkim z powołania. W swoją pracę wkłada mnóstwo serca i niekiedy to właśnie Jemu bardziej zależy na postępach kursantów, niż im samym. Poza tym ten człowiek myśli dosłownie o wszystkim!! Ilość otrzymanych od niego praktycznych rad na egzamin i nie tylko jest niezliczona. Jego "nie hamuj tak mocno" zostanie ze mną na długo :D

Jankowi za jazdę po łuku, parkowanie skośne, parkowanie prostopadłe tyłem :P Za otrzeźwienie podczas ostatniej wspólnej jazdy: "Ty jedziesz 24 godzinę i nie wiesz, że jak się zatrzymujesz to trzeba wcisnąć sprzęgło?" ;) Za wszystkie sprzeczki, przekomarzania i rozmowy niekontrolowane.

Podsumowując jeszcze raz serdecznie polecam nowosądecki oddział Quattro i pozdrawiam wszystkich wspaniałych ludzi tam pracujących

18 Lipiec 2016

Paulina Fyda · 

Gimnazjum im.Jana Pawła II w Korzennej

Z całego serca polecam szkołę jazdy Quattro! Fantastyczna atmosfera, wspaniali ludzie oraz pełen profesjonalizm czynią ja najlepszą na świecie. Bardzo dziękuje Marcinowi, Markowi oraz Beacie za super atmosferę, która panowała na wykładach. Za każdym razem chętnie przychodziłam na zajęcia bo wiedziałam, że gdy tylko wejdę do sali zobaczę tych uśmiechniętych ludzi, którzy swoim optymizmem zarażają wszystkich dookoła.

Jednak największe podziękowania należą się Bartkowi i Dawidowi, z którymi spędziłam najwięcej czasu. Jazda z wami to była czysta przyjemność :) Jeszcze raz dziękuje wam za cierpliwość, wyrozumiałość, za wszystkie cenne wskazówki oraz za ten niesamowity klimat jaki panował w „elce”. Te dwa miesiące były najlepszym czasem w moim życiu i przyznam, że będzie mi tego brakowało. Gdybym jeszcze raz miała wybierać, mój wybór na pewno padłby na Quattro. Jeszcze raz dziękuje i gorąco polecam :D

28 Czerwiec 2016

Roman Michalik · 

Gimnazjum nr.1 im. Jana Długosza w Nowym Sączu

Polecam szkołę jazdy Quattro. Fantastyczna atmosfera na wykładach i jazdach, o którą zadbali instruktorzy z profesjonalnym i zarazem bardzo przyjaznym podejściem. Miałem przyjemność uczyć się od najlepszych, co zaprocentowało zdaniem obu egzaminów państwowych za pierwszym razem. Mówiąc o najlepszych mam na myśli przede wszystkim Bartka i pana Andrzeja S., z którymi spędziłem większość mojego "elkowego" czasu. 

Bartek nie tylko łatwo i przyjemnie uczy jak prowadzić, ale imponuje również wiedzą z zakresu motoryzacji. Od razu widać, że prawdziwy z niego pasjonat :D Udzielił mi wielu cennych rad i wskazówek, które nie tylko pozwoliły mi zdać egzaminy, ale także ułatwiają jazdę i jestem pewien, że będą procentowały przez długi czas. Najbardziej utkwiła mi w głowie myśl Bartka, która brzmi: "jazda samochodem to powinna być przyjemność". Chociaż stresu (szczególnie na początku) było dużo, to z każdą kolejną godziną za kółkiem, starałem się kierować tymi słowami. W przezwyciężeniu stresu bardzo pomagało usposobienie instruktorów i ich cierpliwość, którą podziwiam do tej pory. :D

U pana Andrzeja zauważyłem przede wszystkim stoicki spokój i łatwość w docieraniu do ludzi, nawet na pierwszej jeździe. Taki sposób nauki doceniłby chyba każdy kursant. Oprócz tego, wymiana zdań na wiele różnych tematów to doskonałe wypełnienie czasu oczekiwania na zielone światło :D 

Nie mógłbym nie wspomnieć o paniach z biura. To one czuwały nad terminami jazd, starały się dobrać je jak najkorzystniej dla mnie, chociaż nieraz nie było to łatwe. W razie jakichkolwiek wątpliwości wiedziałem, że bez obaw mogę się do nich zwrócić. Krótko mówiąc: organizacja na najwyższym poziomie. A ponadto wychodząc z biura Quattro zawsze miałem lepszy humor niż kiedy wchodziłem do środka. Dlaczego? Ponieważ uśmiechy pań z biura mają moc wpływania na ludzi. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami! :D 

Na koniec chciałbym podziękować całej ekipie Quattro, dzięki której przeszedłem drogę do zostania kierowcą oraz jeszcze raz bardzo zachęcić wszystkich przyszłych kursantów aby wybrali właśnie tą szkołę jazdy, bo pracują w niej najlepsi ludzie! Na pewno nie będziecie żałować

22 Czerwiec 2016

Gabriela Brudzińska · 

Gimnazjum nr.1 im. Jana Długosza w Nowym Sączu

Polecam wszystkim szkołę Quattro! Przyjazna atmosfera i ciekawe wykłady. Szczególnie chciałabym podziękować Bartkowi i Beacie za cierpliwość oraz profesjonalne rady, które okazały się bardzo pomocne na egzaminie, ale myślę, że w przyszłości na drodze również. Pozdrawiam! :)

9 Maj 2016

Klaudia Zaczyk · 

Roztoka Wielka

Gorąco polecam wszystkim szkołę Quattro! Bardzo miła obsługa w biurze :-) ! Wykłady prowadzone w zrozumiały sposób, przez co łatwiej wszystko zapamiętać :-) ! Polecam Pana Andrzeja i Pana Sebastiana oraz przede wszystkim Mocno polecam mojego instruktora prowadzącego: Bartosza Wiśniewskiego :-D ! Jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, od razu widać, że lubi swoją pracę ;-) ! Dokładnie i bezstresowo wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie :-D. Przede wszystkim jest to bardzo pozytywny człowiek :-D ! POLECAM i dziękuję :-D !!!

8 Kwiecień 2016

Maciek Morański · 

Zs nr. 1 im. KEN w Nowym Sączu

Polecam wszystkim szkołę Quattro. W szczególności mojego instruktora prowadzącego Bartka. Od razu widać, że lubi swoją pracę.
Podczas jazd jest niezwykle dokładny i zwraca uwagę nawet na drobne szczegóły :) Pozdrawiam i polecam :)

25 Marzec 2016

Kinga Karpiel · 

Polecam wszystkim szkołę Quattro. W szczególności mojego instruktora prowadzącego Bartka. Od razu widać, że lubi swoją pracę.
Podczas jazd jest niezwykle dokładny i zwraca uwagę nawet na drobne szczegóły :) Pozdrawiam i polecam :)

21 Marzec 2016

Patrycja Filipowicz · 

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza w Nowym Sączu

Polecam wszystkim Quattro Szczególnie mojego instruktora prowadzącego Bartosza Wiśniewskiego. Bardzo dobre podejście do kursanta, uprzejmy, dobrze i powoli wszystko tłumaczy, dokładny , uwielbia swoją pracę co bardzo widać przez jego zaangażowanie :) Pozdrawiam!

15 Luty 2016

Paweł Biskup · 

Nowy Sącz

Bardzo dobre podejście szkoleniowców do kursantów skutkujące zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Brak nerwowej atmosfery, spokojne podejście, zdecydowanie polecam. Szczególne podziękowania dla Bartosza Wiśniewskiego oraz całej załogi OSK Quattro Nowy Sącz.

9 Luty 2016

Natalia Strączek · 

Dziękuję za profesjonalne przygotowanie do egzaminu przez instruktora Bartka Wiśniewskiego! Jego podejście do kursanta, cierpliwość i sposób przekazywania wiedzy poskutkował zdaniem egzaminu za pierwszym razem:) Zawsze cierpliwie odpowiadał na każde pytanie, tłumaczył błędy i dawał wiele przydatnych wskazówek. Dzięki temu mogę śmiało wsiąść za kierownicę! Dziękuję za poświęcony czas i cenne rady :)

10 Styczeń 2016

Olga Lelito · 

Chciałabym z całego serca podziękować instruktorowi Bartkowi Wiśniewskiemu w uzyskaniu wymarzonego prawa jazdy i równocześnie polecić go przyszłym kursantom. Nie mam wątpliwości, że to właśnie dzięki niemu zdałam egzamin za pierwszym razem. Jazdy pod jego kierunkiem upływały w miłej atmosferze, a czas spędzony na drodze był przyjemnością . Profesjonalnie przygotowywał mnie do egzaminu, jak również dawał praktyczne wskazówki, co do prowadzenia samochodu i zachowania na drodze. Bartek ma fantastyczne podejście do kursantów, jest bardzo cierpliwy i rzetelny. Jeszcze raz dziękuję!

10 Styczeń 2016

Aneta Potoniec · 

ZS im. Władysława Orkana w Marcinkowicach

Serdecznie polecam Bartka, który był moim prowadzącym, oraz Marka z którym rownież miałam przyjemność jeździć! :-)
Sa to świetni instruktorzy, spokojnie, z wielka pasją i cierpliwością podchodzą do kursantów! :-)
Mila atmosfera podczas nauki jazdy! :-)
Bardzo chciałabym podziękować Bartkowi, swietnie przekazuje wiedzie I przygotowuje do egzaminu! :-D
Egzamin zdany za pierwszym razem! :-D
Z całą pewnością polecam Quattro! Najlepsza szkoła jazdy! :-)

6 Styczeń 2016