Andrzej Sarota

Instruktor nauki jazdy kat. B

Od 15 lat jestem instruktorem nauki jazdy. Już od kilku dobrych lat w składzie Quattro. Praca ta daje mi mnóstwo satysfakcji. Szczególnie ważny jest dla mnie kontakt z ludźmi, którym mogę przekazywać swoją wiedzę i umiejętności. Kursanci w opiniach często piszą, że cenią mnie przede wszystkim za cierpliwość, spokój, dobrą atmosferę na jazdach oraz dużą skuteczność nauczania. 
Poza pracą staram się aktywnie spędzać wolny czas. Moje hobby to latem kajakarstwo, natomiast zimą - narciarstwo. Taka forma spędzania wolnych chwil pozwala mi wypocząć i nabrać sił, aby potem dobrze wykonywać swoją pracę.
Zdawalność za III kwartał 2019: 
Praktyka: 69,6% - 16 na 24 kursantów zdało za 1 razem
Teoria: 84,6% - 11 na 13 kursantów zdało za 1 razem

Szczególnie ceniony za:

opanowanie, spokój, poczucie humoru

Instruktor w akcji

Nauka jazdy na prawo jazdy kat. B. Quattro - Nowy Sącz - Andrzej

POZNAJ NAS LEPIEJ - https://www.quattro.szkola.pl

QUATTRO na WWW - odwiedź naszą oficjalną stronę lub znajdź nas w mediach społecznościowych aby dowiedzieć się więcej o naszej szkole.
https://www.quattro.szkola.pl

QUATTRO w SOCIAL MEDIA:

Facebook
https://www.facebook.com/quattro.naukajazdy

Snapchat
https://www.snapchat.com/add/quattro.snap

Instagram
https://www.instagram.com/quattro.szkola.pl

Naprawdę łatwo nas poznać | Zespół Quattro

Obsługa Suzuki Baleno. Nauka jazdy na prawo jazdy kat. B. Quattro - Nowy Sącz - Andrzej

Nauka ogólnej obsługi pojazdu marki Suzuki Baleno, który od października 2016 jest pojazdem wykorzystywanym do egzaminowania kandydatów na kierowców na prawo jazdy nowy sącz kategorii B w Nowym Sączu. Nie jest to film wskazujący szczegóły tej obsługi, dlatego umieszczamy link do maketey, która pokazuje wszystkie elementy bardzo dokładnie.
http://bit.ly/obsluga_suzuki_baleno_pdf

Plik ten będzie bardzo pomocny w przygotowaniach do egzaminu na prawo jazdy w Nowym Sączu i innych

Cenne rady od naszego instruktora

1. Odpowiednie umiejętności kierowcy nabędziesz jedynie na profesjonalnym kursie.

2. Podczas prowadzenia samochodu opanuj nerwy i pozbądź się stresu. To źli doradcy.

3. Prowadź samochód pewnie i przede wszystkim bezpiecznie. Nie zapominaj o kulturze. 


Powodzenia na egzamnie i szerokiej drogi!
Andrzej / Quattro - Nowy Sącz

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Zawsze chciałem wykonywać pracę, która umożliwiałaby mi kontakt z ludźmi. Szczególnie dobrze czuje się „za kółkiem” i dużą satysfakcję daje mi dzielenie się tymi umiejętnościami z moimi kursantami.2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Quattro to bardzo dobra szkoła nauki jazdy. Świadczy o tym wyjątkowo wysoka zdawalność egzaminów państwowych przez kursantów. Chciałem należeć do profesjonalnej grupy instruktorów tam pracujących.3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Praca ta daje mi dużo satysfakcji i nie ukrywam czasami sporą dawkę adrenaliny. Każdy dzień w pracy instruktora jest inny i nie ma szans na nudę i monotonię.

4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Największym moim sukcesem było osiągnięcie najwyższej wśród instruktorów Quattro 50-cio procentowej zdawalności w drugim półroczu 2015 roku. 5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Moi kursanci cenią mnie szczególnie za wyrozumiałość. Nie brakuje mi również poczucia humoru i optymizmu. 6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Moim największym marzeniem jest oczywiście to, aby wszyscy moi kursanci zdawali egzamin za pierwszym razem.

Najciekawsze opinie o Andrzeju

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Natalia Bajdas ·

Liceum Akademickie Jezuitów w Nowym Sączu

Mogę polecić Quattro w 100% ;) zarówno teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem! Rewelacyjne i profesjonalne podejście instruktorów, a zwłaszcza Pana Andrzeja - pełen profesjonalizm, cierpliwość i poczucie humoru. Z jazdy na jazdę coraz większa pewność za kierownicą. Bardzo polecam i na pewno będę miło wspominać ;) 

Plusy
atrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

3 Lipiec 2019

Natalia Basta ·

Gimnazjum nr 10 w Nowym Sączu

Gorąco polecam, profesjonalne podejście, bardzo ciekawe wykłady oraz świetni instruktorzy. Bardzo dziękuje mojemu prowadzącemu- Panu Andrzejowi za maksymalne poświęcenie mi uwagi na każdych zajęciach oraz drugiemu instruktorowi również Panu Andrzejowi, z którym miałam mieć przyjemność odbywać kilka jazd.

Plusy
atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

4 Kwiecień 2019

Kinga Chlipała ·

Szczawa

Bardzo miła i sympatyczna obsługa Pani Karoliny w biurze, możliwość dobrania odpowiednich godzin jazdy, które nam pasują, ciekawe i bardzo przydatne wykłady Pana Bartka oraz najlepsi instruktorzy w szczególności chciałam podziękować Panu Andrzejowi-mojemu prowadzącemu, Panu Piotrkowi, Panu Andrzejowi oraz Panu Tomkowi.

Plusy
atrakcyjna cena, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

25 Marzec 2019

Karolina Bocheńska ·

Nowy Sącz

Ciekawe prowadzenie wykładów, profesjonalizm i cierpliwość instruktorów. Instruktorzy chętnie odpowiadają na pytania zadane podczas jazdy i tłumacza dlaczego należy zrobić, a nie inaczej. Luźna atmosfera podczas jazd, brak stresu.

Plusy
ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

7 Styczeń 2019

Karolina Bocheńska ·

Nowy Sącz

Ciekawe prowadzenie wykładów, profesjonalizm i cierpliwość instruktorów. Instruktorzy chętnie odpowiadają na pytania zadane podczas jazdy i tłumacza dlaczego należy zrobić, a nie inaczej. Luźna atmosfera podczas jazd, brak stresu.

Plusy
ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

7 Styczeń 2019

Agata Klag ·

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Muszynie

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować szkole Quattro w Nowym Sączu za profesjonalny i szybki kurs na prawo jazdy. Zaczęłam w połowie listopada od wykładów, a zakończony 1 lutego zdanym egzaminem państwowym w MORDzie!!! Wykłady prowadzone przez Bartka profesjonalnie, wyniosłam z nich bardzo dużą wiedzę. Kurs pierwszej pomocy mimo, że ratownik był bardzo chory przeprowadzony świetnie. Dzięki temu z dużym spokojem mogłam rozpocząć jazdy.

Szczególne podziękowania kieruję do mojego instruktora prowadzącego Andrzeja. To dzięki niemu, a właściwie jego anielskiej cierpliwości, opanowaniu i wspaniałej atmosferze w czasie jazdy, mogę cieszyć się tym ważnym dla mnie dokumentem. Nie było łatwo, bo akurat w tym czasie życie dawało mi nieźle popalić. Myślałam nawet czy nie przerwać kursu i nie odłożyć go na jakiś czas. Dziś cieszę się, że tego nie zrobiłam. Gdy byłam w gorszej formie lub obolała po wypadku, wtedy Andrzej wspierał mnie dobrym słowem, rozmową i dostosowywał jazdy tak bym sobie poradziła, a gdy było lepiej to nadrabialiśmy ile się dało, bo Andrzej jest bardzo dokładny i wszystko musi być dopracowane. Nigdy nie okazał złości czy zniecierpliwienia.
Kolejnym instruktorem, któremu dużo zawdzięczam jest Piotrek. To człowiek bardzo pozytywnie nastawiony do świata i do ludzi. Na jego zajęciach nie można się smucić ani stresować. Nauczył mnie jazdy dynamicznej, a bezpiecznej. Wszystko wyjaśniał w sposób prosty i zrozumiały. Nauczył mnie pokonywać górki, a właściwie góry, bo choć jazdę po mieście miałam opanowaną to obawiałam się właśnie gór i wzniesień, jakich w mojej okolicy jest sporo. Szkoda, że nie było okazji przerobić jeszcze jazdy po śniegu i śliskiej nawierzchni. Wtedy miałabym już cały komplet
:) Niestety w tym czasie to zima zawiodła, a nie instruktorzy!!! Panowie jeszcze raz bardzo Wam dziękuję, a szkołę polecam z całego serca!!! Dziś wiem, że rzeczy niemożliwe są możliwe :)

24 Luty 2018

Grażyna Kukulak

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu

Polecam szkołę jazdy Quattro, wszystkim którzy chcą odpowiednio przygotować się do egzaminu na prawo jazdy, zarówno teoretycznego jak i praktycznego:). Atmosfera podczas jazd była bardzo przyjemna i nie obyło się bez sporej dawki humoru. Pozdrawiam wszystkich instruktorów, pod których czujnym okiem miałam przyjemność jeździć (p. Marek, p. Janek, p. Jurek), a w szczególności mojego instruktora prowadzącego Pana Andrzeja :D. Jest pan najlepszy!

9 Listopad 2016

Aneta Figiel · 

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu

Z wielką przyjemnością polecam szkołę Quattro a szczególnie mojego prowadzącego instruktora Pana Andrzeja :D W jasny i przejrzysty sposób potrafi przekazać cenne wiadomości niezbędne podczas egzaminu ale również uczy wielu rzeczy przydatnych podczas jazdy na co dzień. Jest cierpliwy a przy tym umiał zachować bardzo miłą i luźną atmosferę podczas jazdy;)Jazda z nim to sama przyjemność!

25 Październik 2016