Iwona Kaufman

Instruktorka nauki jazdy kat. B

Z Quattro z powodzeniem współpracuję już od wielu lat.
Przez cały ten czas staram się wykonywać swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.
Moje zainteresowania to motoryzacja, przyroda i malarstwo.

Szczególnie cenionona za:

cierpliwość, kultura osobista, poczucie humoru

Instruktor w akcji

Cenne rady od naszego instruktora

- skoncentrowanie się na szkoleniu
- dobrze słuchać poleceń i nauczania w trakcie szkolenia.
- uwierzyć w siebie przed egzaminem i podejść do egzaminu państwowego profesjonalnie i ze spokojem :)

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

swoja prace jako instruktora wybrałam ponieważ moja pasja jest motoryzacja jak i kontakt z ludźmi.

2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Szukajac pracy bardzo mi zależało żeby dostać się do firmy Quattro gdyż szkoła jest na najwyższej randze zdawalności i profesjonalnie przygotowuje kursantów do egzaminu jak i w życiu.

3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Swojej pracy lubię kontakt z ludźmi i całym otoczeniem.

4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Największym sukces w pracy instruktora jazdy jest dla mnie wtedy jeśli bardzo dobrze przygotuje kursanta do egzaminu i zda oczywiście za pierwszym razem.

5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Kursanci cenią mnie przede wszystkim za
-dokładność
-profesjonalizm
-cierpliwość
-poczucie humoru.

6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Największym marzeniem dotyczącym pracy jako instruktora jazdy jest utrzymanie jak najwyższej zdawalności.

Najciekawsze opinie o Iwonie

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Kacper Gagatek

W Quattro panuje miła atmosfera na zajęciach jak i w L-ce. Bardzo chciałbym podziękować Pani Iwonie za przygotowanie mnie do głównego egzaminu w MORDZIE oraz za sympatyczną atmosferę podczas jazd. Super, świetny instruktor! Polecam !!!

26 Wrzesień 2016

Tomasz Matuła ·

Kaclowa

Polecam wszystkim Szkołę Jazdy Quattro. Bardzo miła atmosfera. W szczególności pozytywny wynik zawdzięczam pani Iwonie, która przygotowała mnie w odpowiedni sposób do egzaminu. Moim zdaniem pani Iwona jest najlepszą instruktorką spośród wielu, których miałem. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję. Do zobaczenia już na drodze
Tomek

19 Kwiecień 2016

Dominik Janicki ·

Czchów

Polecam wszystkim szkołę nauki jazdy Quattro głównie dzięki Pani Iwonie, która jest osobą bardzo wyrozumiałą i cierpliwą. To profesjonalistka w swoim zawodzie, do pracy podchodzi z zaangażowaniem. Dba o to ,aby jej kursanci byli doskonale przygotowani do egzaminu, wykorzystuje do tego ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę. Jest osobą wymagającą ,każdy kursant musi dopracować nawet najmniejsze szczegóły. Podczas jazd panuje miła atmosfera, co sprzyja zyskaniu nowych umiejętności. Pani Iwona jest po prostu wspaniała. Polecam

18 Kwiecień 2016

Edyta Kasprzyk ·

Zespół Szkół Ekonomicznych

Polecam wszystkim szkołę nauki jazdy QUATTRO! Bardzo miła obsługa w biurze, miła atmosfera, wykłady prowadzone w zrozumiały sposób.
W szczególności polecam instruktorkę Panią Iwonę. Bardzo życzliwa osoba, zawsze uśmiechnięta, wyrozumiała. Wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie i mimo popełniania mnóstwa błędów zawsze jest cierpliwa i dąży do ich wyeliminowania.
Bardzo dziękuje za te godziny wspólnej jazdy i za cierpliwość POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

18 Kwiecień 2016

Maciek Szkaradek ·

Zespół Szkół Ekonomicznych

Bardzo polecam wszystkim szkołę Quattro, a w szczególności moją instruktor prowadzącą Iwonę Kaufman, która nauczyła mnie jeździć samochodem a było naprawdę ciężko. Bardzo dobrze i profesjonalnie wszystko mi wytłumaczyła, jest bardzo dokładna, ma świetny refleks i czujność na drodze, a także wiele cierpliwości, której potrzebowałam. Jeśli czegoś nie wiedziałam to powtarzałyśmy to kilkakrotnie aż w końcu zaczynało mi wychodzić. Pozdrawiam Karolina Wierzbicka.

17 Luty 2016

Dominika Brzuchacz ·

Marcinkowice, Nowy Sącz, Poland

Bardzo się cieszę że mogę podzielić się opinią o Pni Iwonce , jazda z nią to prawdziwa przyjemność , od razdu gdy wsiadłam z nią do samochodu nawiązałyśmy świetny kontakt , potrafi świetnie podejść do każdego jej ucznia, pomimo błędów nie traciła ANIELSKIEJ CIERPLIWOŚCI do mnie , szczerze polecam Panią Iwonkę na nauczyciela prowadzącego , widać że to jej powołanie gorąco Pozdrawiam i mam nadzieje że kiedyś się jeszcze zobaczymy.

22 Grudzień 2015

Katarzyna Bętkowska

Pani Iwona to najlepszy instruktor jakiego można sobie wymarzyć. Przygotowuje do egzaminu bardzo profesjonalnie, zwracając uwagę na indywidualność kursanta. Jazdy są czystą przyjemnością ze względu na wyśmienity kontakt, poczucie humoru, łatwość rozmowy i wyrozumiałość. Pani Iwona nie tylko doskonale przekazuje wiedzę z zakresu specyficzności egzaminów państwowych, ale także przysposabia do codziennego "bycia kierowcą", dzięki niej zdobyłam pewność, że będę w stanie poradzić sobie na drodze w każdych warunkach.Jest to instruktor, którego poleciłabym każdemu, dzięki Pani Iwonie Kaufman, każda jazda była niezapomniana i fantastyczna a egzamin oczywiście został zdany za pierwszym razem, co nie udałoby się bez jej pomocy. Dziękuje za wszystko i z całego serca polecam Panią Iwonę przyszłym kierowcom.

29 Wrzesień 2013