Jurek Fedewicz

Instruktor Nauki Jazdy kat. B

Szkolenie kazndydatów na kierowców to moja największa pasja, dlatego wykonuję swoją pracę z naturalnie dużym zaangażowaniem. Zależy mi aby kursanci rozumieli to co dzieje się na drodze a nie uczyli sie jej na pamięć. Dużo radości sprawiają mi sukcesy naszych kursantów. Moje zainteresowanie to motoryzacja, mechanika, sport a po pracy szczególnie lubię pomajsterkować. Regularnie wspieram Quattro pomocą techniczną oraz radą dotyczacą mechaniki pojazdowej.

Szczególnie ceniony za:

Doświadczenie, umiejętność przekazania informacji, wysoka kultura osobista

Instruktor w akcji

Cenne rady od naszego instruktora

- zawsze dokładnie obserwować znaki drogowe i stosować się do nich

- pojazd prowadzić pewnie ale bezpiecznie, uwzględniając innych uczestników ruchu

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Wieloletnie doświadczenie. Obserwacja umiejętności kierowców na polskich drogach. Cwaniactwo i brawura. Przeświadczenie o braku odpowiedniego szkolenia. 

2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Najlepsza szkoła jazdy w mieście. Uczono mnie zawsze równać do najlepszych. Chęć sprawdzenia swoich możliwości i umiejętności. 

3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Moje szkolenie przynosi efekt. Kursant z każdą godziną jazdy podnosi swoje umiejętności. Zadowolenie osoby szkolonej ze swoich postępów.

 

4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Sukcesy moich kursantów są moimi sukcesami!5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Łatwy sposób wykonywania skomplikowanych manewrów. Uporczywe ich powtarzanie do ideału. Spokój i atmosferę w samochodzie. 

6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Brak problemów sprzętowych. Pełna możliwość skupienia się na szkoleniu. Każdy po ukończeniu kursu zdaje egzamin bez żadnych problemów.

Najciekawsze opinie o Jurku

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Danuta Górowska · 

Nowy Sącz

Gorąco polecam wybór tej szkoły.
*Wykłady są bardzo ciekawe i łatwo zapamiętać wszystkie szczegóły. Pani Beata prowadzi je w doskonały sposób, nie można się na nich nudzić co jest wielkim plusem.
* według mnie najlepszym instruktorem jest Pan Jerzy, który w przejrzysty sposób tłumaczy wszystko krok po kroku. Nie istnieje coś takiego jak stres, jazdy prowadzone są w sposób spokojny dla kursanta co jest ważne dla niedoświadczonego, przyszłego kierowcy. Można skupić się na jeździe i dzięki temu nabyć niezbędnych umiejętności by zacząć sprawnie poruszać się samochodem.
Jeszcze raz polecam QUATTRO w Nowym Sączu!

11 Kwiecień 2016

Paulina Kurnyta · 

Zs nr. 1 im. KEN w Nowym Sączu

Polecam szkołę nauki jazdy Quattro, a zwłaszcza mojego instruktora prowadzącego Jurka, ale także Sebastiana. Z bardzo dużą cierpliwością podchodzą do nauki kursantów, są wyrozumiali i bardzo mili. Potrafią tłumaczyć wszystko w taki sposób, aby zrozumieć wszystko ! Pozdrawiam POLECAM !

31 Marzec 2016