Marysia Tokarczyk

Instruktorka Nauki Jazdy kat. B, Licencjonowana Egzaminatorka

Cześć, jestesm instruktorką nauki jazdy od 2011 r. Pasja i zamiłowanie do motoryzacji oraz szeroka wiedza w zakresie przepisów dotyczących ruchu drogowego pozwoliły mi zdobyć uprawnienia egzaminatora nauki jazdy kat. B. W wolnym czasie oddaję się swojemu hobby jakim jest jazda motocyklem.

Szczególnie cenionona za:

rzetelność, skrupulatność, wyrozumiałość, cierpliwość i profesjonalne podejście

Instruktor w akcji

Zmiana pasa ruchu, nauka jazdy | Marysia ze Szkoły Jazdy Quattro Kraków

Jak się nadarza okazja to zmieniamy pas na lewo, kierunkowskaz i z gazem, dynamicznie... i następne biegi" - kursanta trzeba zachęcać do rozwijania skrzydeł i nabierania pewności siebie. Oczywiście na właściwym etapie kursu nauki jazdy.

POZNAJ PROFIL INSTRUKTORSKI MARYSI TOKARCZYK - https://krakow.quattro.szkola.pl/instruktorzy/115,marysia-tokarczyk.html

QUATTRO na WWW - odwiedź naszą oficjalną stronę lub znajdź nas w mediach społecznościowych aby dowiedzieć się więcej o nas

Pierwszeństwo przejazdu, tempo zmiany biegów, nauka jazdy | Marysia ze Szkoły Jazdy Quattro Kraków

Nauka jazdy w Krakowie jest trudniejsza niż w mniejszych miastach. Głównie przez większe natężenie ruchu, ruch tramwajowy oraz wysokie pędkości z jakimi poruszają się kierowcy.
Marysia stara się pobudzić myślenie kursantki zadając jej pytania by w efekcie mocno zaakcentować najistotniejsze elementy w nauce jazdy w tym konkretnym przypadku.

POZNAJ PROFIL INSTRUKTORSKI MARYSI TOKARCZYK - https://krakow.quattro.szkola.pl/instruktorzy/115,marysia-tokarczyk.html

QUATTRO na WWW - odw

Cenne rady od naszego instruktora

1. Podczas szkolenia zaufaj swojemu instruktorowi, to on czuwa nad przebiegiem lekcji. Stres przed pierwszą jazdą zostaw w domu, wykonuj polecenia instruktora i ciesz się z przyjemności jaką daje jazda samochodem.

2. Pamiętaj, ważnym elementem nauki jazdy jest systematyka.

3. Będąc za kierownicą odpowiadasz nie tylko za swoje życie i zdrowie ale również za życie i zdrowie innych uczestników ruchu drogowego.

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Lubię przekazywać swoją wiedzę i umiejętności innym. Odczuwam radość i satysfakcję gdy widzę efekty swojej pracy. Obserwacja postępów kursantów a także zadowolenie ze wspólnie spędzonego czasu w samochodzie nauki jazdy to coś co liczy sie najbardziej.2. Dlaczego zdecydowałaś się starać o pracę w Quattro?

To co przyciągnęło mnie do Quattro to:

- profesjonalne podejście do pracowników i klientów

- stałe doskonalenie poprzez m.in. pozyskiwanie najlepszych, wykwalifikowanych instruktorów

- stałe podnoszenie poziomu kształcenia młodych kierowców poprzez dbanie o jakość szkolenia 3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Wdzięczność kursantów, którzy po 2 godzinach wykonywania często trudnych zadań egzaminacyjnych w ruchu drogowym wychodzą z samochodu zmęczeni ale jedncześnie zadowoleni z dobrze wykorzystanego czasu. Miło patrzeć jak kursant sam czuje jak się rozwija i nabiera pewności siebie.

 4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktorki nauki jazdy?

Każdy choćby najmniejszy postęp u młodego kierowcy zwłaszcza w zakresie techniki kierowania pojazdem jest sukcesem i daje mi ogromną satysfakcję. Oczywiście każdy zdany egzamin, nawet ten „nie za pierwszym razem” jest wielkim sukcesem całego zespołu Quattro. 5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Za cierpliwość, wyrozumiałość, skrupulatność oraz indywidualne podejście. Bardzo często słyszę od kursantów, że „fajnie, że zwracam uwagę na każdy szczegół”.6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Chciałabym aby wszyscy kierowcy mieli świadomość bezpieczeństwa i kultury na drodze.

 

Najciekawsze opinie o Marysi

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Aurelia Wiśniewska · 

VI LO w Krakowie

Jestem kursantką w szkole quattro i serdecznie polecam wszystkich chcącym zdać prawo jazdy, na skorzystanie z oferty szkoły Quattro. Bardzo miła obsługa, wszystko sprawnie można załatwić, a dodatkowo instruktorzy znają się na swoim fachu. Można wszystko dopasować do swojej dyspozycyjności, co jest wielkim plusem tej szkoły. Dlatego polecam wszystkim gorąco! :)

28 Luty 2017

Danusia Imiołek

Super szkoła, bardzo miła, profesjonalna i szybka obsługa. Instruktorzy opanowani, jazdy są bezstresowe, dobrze przygotowują do egzaminu. Polecam

20 Styczeń 2017

Beata Porębska

Zdane za pierwszym razem ! Dziękuję Marysi Tokarczyk i Gosi Średniawa za wszystko czego się nauczyłam. Polecam dziewczyny, są super instruktorkami.

28 Grudzień 2016