Przemek Adamek

Instruktor Nauki Jazdy kat. B

Instruktorem nauki jazdy jestem już od ponad 7 lat. Swoją przygodę ze szkoleniem rozpocząłem z ciekawości. Szybko okazało się, że nauka jazdy to nie tylko dobra zabawa ale również moja pasja. Podczas szkolenia staram się ”zmuszać " kursantów do myślenia i wyciągania wniosków. W ten sposób wpływam na rozwój wyobraźni i kultury kierowcy. Jednocześnie staram się podchodzić do każdego kursanta indywidualne.

profesjonalizm, genialne podejście do kursanta, zaawansowana znajomość przepisów

Najciekawsze opinie o Przemku

Administrator